Šiame interneto tinklapyje dažnai visokių nesąmonių būna.Bet ši "demotyvacija" mane rimtai nuliūdino.Nuoširdi užuojauta autorei.Tai jau nesveika savimeilė.Tu neišgelbėjai žmogui gyvybės,nepanašu,kad tu padarei išvis kažką gero,tai kaip tu už kažką geresnė?O gal autorė turi didžiulių kompleksų,ir pasipūtimas jai padeda jaustis geriau?Tas kuris žemina kitus,pats niekada nebus didelis...Gerai,kad tokių egoistiškų tuščių narcizų nėra labai daug ir jie dažnai susimauna,nes tada pasaulis būtų klaikus.
Paprastai, aš nesu pasipūtusi, - bet kartais aplinkiniai tiesiog priverčia parodyt, kad yra geresnių nei jie.
Anonimas
5423
gitaristas
5424
uždrauskit mergom dėt demotyvacijas!!!!
Anonimas
5424
Uzduodi protingesni klausima pasiputelei ir nieko nebeliks. Protingos nesipucia ;)
Anonimas
5424
Paprastai - Eik tu Nachuj Pasipūtėle Emotyvacijos Kurėja
Anonimas
5425
um prie ko cia Marilyn Monroe? :D
Anonimas
5425
Geriau įrodyt
Nmind
5425
geriau jau nerodyt!
|

