ot tai naujiena, tipo dabar nera tokiu :D
Paranoja - Jau greitai visuose Lietuvos miestuose
Geras_Iksas
5198
Anonimas
5198
Sustoti turesi, yra svytureliai, bus ir garsinis signalas. O ir beje jie filmuoja viska. Pasikvies i poskiri, parodys video, ir viskas.
Anonimas
5198
Policija tikrai nepirks daug skirtingų mašinų, manau, kad gali tik spalva skirtis
Anonimas
5198
Taigi su mirgalkem ta masina paziurekite prie veidrodelio.
Anonimas
5198
Uz tat stabditi su tokiomis masinomis ne gales
Anonimas
5198
Policija tikrai nepirks daug skirtingų mašinų, manau, kad gali tik spalva skirtis
Anonimas
5198
Jeigu pamatai raudona švyturėli su mėlynu tu privalai stoti. Mėlynas yra praleisti, o raudonas stoti. Kaip manai kodėl jie abudu yra? pvž jai mentas tik su mėlynom, tu gali sustoti, praleisti ir toliau važiuoti ir taip tampyti jy.
Anonimas
5199
jie kaip kobra 11, uzsides svyturelius ant stogo ir stabdys
Anonimas
5199
Jei tave stabdanti policija vaziuoja ne tarnybineje masinoje (be spalvu ir zenklu) tu neprivalai sustot.
Anonimas
5199
#1 +1
Anonimas
5199
Jei nemoki vairuot ar nuolat pažeidinėji taisykles, tai tada tau tai aktualu. Normaliai važiuok - niekas nekibs :).
|

