Parašai... ištrini. Vėl parašai. Pataisai. - O galiausiai vis tiek neišsiunti...

2011.02.19 rudas.cukrus
  • 336
20
Parašai... ištrini. Vėl parašai. Pataisai.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4589    
blemba ta demotyvacijoj tu 14 meciu su bachurais issiskyrusiu rojus. krc net nervas ima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Zajebal jau tos apsizliumbusios bobos ir laikina dar vios is eiles facebooke tokius sudus
Nuotraukos nėra
milkchocolate 5606    
EMOTYVACIJA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Nebuna taip -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
jeigu zmogus pashiko isejo poto vel uzsinorejo persikt tai dar nereiskia kad jis kazko issigando!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
dažnaiusiai, buna kad ir taisau vistiek parašau tai ka buvau parašes pirma karta
Labuka 5606    
vienam nuskilo ir kitam kilo įdėja : o pakeisiu užraša ir būsiu populiariausias demotyvacijoje. mano gyvenimas nušvis vis tamsesniom spalvom, bet man tai nesvarbu, nes mano pc splavotas ir dar pakrauna facebook'a
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
dar vien sudina demo.
Nuotraukos nėra
hanzyzz 5607    
Visiškai pritariu miau ;] beje cia n73
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Rašykit su asiliškiausiom gramatikos klaidom, bet šitie kabliataškiai mane nervina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
cia nokia 3310 apverstas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
eina nx koks lievas telefonas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
su pulteliu kazkokiu zaidzia... : Dd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#5 Taiklus pastebejimas

EMOtyvacija 5607    
cia is "protiskai atsilikusiu vaiku internato" gyvenimo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
jeigu taip zmonem pasitaiko tai cia jau demotyvacija? adminai jauciu net neskaito kas parasyta toj "demo"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
nx jus kuriat tas pacias demo, su sms nu nx ju reik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Kaškoks grybas...
povilasq 5607    
tai nx rasai jei neissiunti?
Grįžti į viršų