blemba ta demotyvacijoj tu 14 meciu su bachurais issiskyrusiu rojus. krc net nervas ima
Parašai... ištrini. Vėl parašai. Pataisai. - O galiausiai vis tiek neišsiunti...
Anonimas
4589
Anonimas
5605
Zajebal jau tos apsizliumbusios bobos ir laikina dar vios is eiles facebooke tokius sudus
milkchocolate
5606
EMOTYVACIJA
Anonimas
5606
Nebuna taip -.-
Anonimas
5606
jeigu zmogus pashiko isejo poto vel uzsinorejo persikt tai dar nereiskia kad jis kazko issigando!
Anonimas
5606
nesamone
Anonimas
5606
dažnaiusiai, buna kad ir taisau vistiek parašau tai ka buvau parašes pirma karta
Labuka
5606
vienam nuskilo ir kitam kilo įdėja : o pakeisiu užraša ir būsiu populiariausias demotyvacijoje. mano gyvenimas nušvis vis tamsesniom spalvom, bet man tai nesvarbu, nes mano pc splavotas ir dar pakrauna facebook'a
Anonimas
5606
dar vien sudina demo.
hanzyzz
5607
Visiškai pritariu miau ;] beje cia n73
Anonimas
5607
Rašykit su asiliškiausiom gramatikos klaidom, bet šitie kabliataškiai mane nervina...
Anonimas
5607
cia nokia 3310 apverstas :D
Anonimas
5607
eina nx koks lievas telefonas...
Anonimas
5607
su pulteliu kazkokiu zaidzia... : Dd
Anonimas
5607
#5 Taiklus pastebejimas
EMOtyvacija
5607
cia is "protiskai atsilikusiu vaiku internato" gyvenimo?
Anonimas
5607
jeigu taip zmonem pasitaiko tai cia jau demotyvacija? adminai jauciu net neskaito kas parasyta toj "demo"
Anonimas
5607
nx jus kuriat tas pacias demo, su sms nu nx ju reik
Anonimas
5607
Kaškoks grybas...
povilasq
5607
tai nx rasai jei neissiunti?
|

