Parduodu Opel Vectra - 2,2 DTI, Nedaužta, idealios būklės, 20 000 Lt.

2011.10.30 Punceka
  • 69
7
Parduodu Opel Vectra







Nuotraukos nėra
Anonimas 5166    
#6 bl jei stoga suvirino, tai nemanau kad normaliai sutvarke :D
bus tas pats kaip "NL'am" audike y 4 dalis pabiro :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
tai jei normaliai sutvarke, kuoi cia gal tirm keleiviam kenkt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5350    
poxui tie keleiviai, svarbu pinigu uzdirbi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
tokias reikia uzdraust pardavinet, nes avarijos metu tai pz keliaiviams :// vps neatsakingi zmones:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
bet kazin ar apsimokejo taisyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
saunuolis, suktis tai reikia :D
Lukutukas 5351    
Sudas
Grįžti į viršų