Oho. Nuostabu!
Parkūr čitiri laif
Anonimas
5197
Anonimas
5208
Gaidys, o ne parkour. Visiškai nieko gero neparodė.
Anonimas
5321
#14 aciu ;)
Anonimas
5321
Parov Stelar - Catgroove
Anonimas
5321
Kokia cia daina? ;D
Anonimas
5322
Vistiek šitas klipas geresnis :)
Geras_Iksas
5322
#7 jei nepatinka kaip sostinej tokiose vietose daro, ziurek kaip Siauliuose kiek kitokioj aplinkoj ta daro www.youtube.com/watch?v=4dyDAbWGtQo&feature=related
Bratela
5322
Va čia tai geras ;)
Anonimas
5322
#7 O man nepatinka kai panelės ir moterys skaldo mūsų marmurą su savo aukštakulniais. Parkūras yra laisvas judėjimas bet kokioje aplinkoje, o męs turime teisę naudotis savo aplinka. Žmonės kerta medžius, niokoja kraštovaizdžius kasdami metalus, anglis ir akmenis, tam kad pastatytu namus ir sukaltu laiptus, tam, kad mums būtu patogiau pasiekti antrą aukštą. O kas iš to gamtai ? Gyvūnai praranda namus, maisto išteklius ir t.t. O žmogus ir taip gali prisitaikyti prie aplinkos, o parkūrui nereikia keisti aplinkos, kad ją galėtum panaudoti savo naudai.
YouAreBUSTED
5322
#7 Nebijok, nesulaužys jie čia nieko. :D Tu bent pagirk, kad jie tokiu sportu užsiima. :)
Anonimas
5322
Negaliu žiūrėti į tas tagų ir "grafiti" apšik*** sienas. Šlykštu kaip sostinė išpaišyta taip. Dar šitie obolmušiai su savo batais terlioja sienas, klibina plyteles ir mindo žolę.
Anonimas
5323
belekoks video! nice ciuvakai!
Anonimas
5323
Nice.. Neblogai atidirbti.
Anonimas
5323
Šaunuoliai bachūriukai ^^
Anonimas
5329
Gal ir ziuri, mums poxui ka jie ten mano. :D
Anonimas
5329
mum nesvarbu ka apie mus galvoja ;p
Anonimas
5329
O kai jus ten lakstot centre i jus kaip i duchus zmones neziuri? xD vidury gatves be maikes krv. krv.. xD
|

