Parodyk tai jiems - Savo demotyvacijas apie meilę ir gyvenimą

2012.08.19 Punceka
  • 29
18
Parodyk tai jiems







Nuotraukos nėra
Anonimas 4984    
I'm in Laiptine beach.
Vodka_ID 5056    
Gal po darbu. Ir negali visi gi ipirkti normaliu rubu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5059    
nrmls pacanai nepiskit proto :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5059    
#10 Teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
cia ne majamis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
Tai, kad daugmaz normalus yra, kas negerai su sita foto?
Nu mergu aisku reiketu, bet visada ju reikia ir nevisada buna, ka jau padarysi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
tarp coliukes heiteriu ir pacios coliukes, matau, bresta stokholmo sindromas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
#8 oh, shit.. o taip tikėjaus.. ;((((((
kristal 5060    
Kaip suprantu jie neturi nei meilės nei gyvenimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
nastojasceje muzcini
coliuke_ 5060    
Hey, guys. (: Coliukė nedingus. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
#3 made my day, bro (y) :D
Rufkenas 5060    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
kas cia per klaunai?
Nuotraukos nėra
Alexandr 5060    
#1 Turbūt parodė šitiems inteligentams savo demotyvacijas apie meilę ir gyvenimą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
Bomzai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
Eee rimtai, kur coliuke dingus?
Grįžti į viršų