Paroje yra 24 valandos - Bet tik 20 minučių laimės

2012.10.25 ParodijosLTU
  • 9
11
moterys, meluoja, geriau, mmg, parody, tv, parodijosltu







Ignassin 4983    
#10 Psichiatrinėje "real life" nepamatysi. Iš ten normalus negrįši. Beto pastaruoju metu ten nuvežami normalesni negu paleidžiami.
Nuotraukos nėra
Liutuke. 4983    
Nebūtina tiek visko sureikšmint. :) Jei žmogui laimę suteikia tik Tv ir Pc tai jį į psihiatrinę porai savaičių nuvešt būtina. Pamatys real life, pasigydis truputi ir gryš normalus. ;D :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4989    
Tai tu pilkas ,kad pilkus serialus ziuri
Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
get a life
ParodijosLTU 4990    
Graudūs. :D Jeigu prikolo nesupratot, tai ir nekomentuokit tų savo: "o dieve vargšas", "gaila man tokių žmonių" ir t.t. Pilki asmenys jūs Lietuviai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
O Dieve, vargšas žmogus, tik kompiuterį ir televizorių temato. Gaila man tokių žmonių. Bent jau nerodytų to..... ir ką per š čia tvirtina..
Emma11956 4990    
Man irgi patinka šitas serialas, bet jeigu jis tau yra vienintelė laimė tai man teves gaila...
1.6tdi 4990    
Turbut is tos laimes net kelnes prisislapinat?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
Nx tie mmg myletojai pradeda reikstis ir uzknist kaip kokios belieberes. Yra neziurinciu ir tokiu, kurie sito nemegsta. Prasom negrusti sito sh mums. Dekoju:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
Nx tie mmg myletojai pradeda reikstis ir uzknist kaip kokios belieberes. Yra neziurinciu ir tokiu, kurie sito nemegsta. Prasom negrusti sito sh mums. Dekoju:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
kaip galima taip garbinti tokia banalybe?
Grįžti į viršų