#10 Man irgi :D
Pašaipa - Geriausias būdas pasirodyti, koks esi liurbis
Anonimas
5050
Anonimas
5051
Eikit jūs visi šikt su tokiom demotyvacijom...
Anonimas
5051
Griebe uz liaskos man sita demotyvacija
Anonimas
5052
liudna
paramatas
5052
m.demotyvacija.lt/manai-kad-ir-taip-gyveni-beprasmiskai-1473130.html
Anonimas
5053
DEEP'D
Anonimas
5053
Įkrėst reikėtu tokiems vaikams. Noriu grįžt į 90-tuosius. Gal kas turit laiko mašiną?
Anonimas
5053
ziauriai
Anonimas
5053
Kažkas panašu į demotyvaciją.
Anonimas
5053
Žiaurokai, bet realybė...
Anonimas
5055
vienu hitu trys galvos praskeltos, normaliai
kasiakas
5055
Būčiau kaip kirtes iš galvos tiem :D
|


