Pasakė žmogus sergantis AIDS.

2011.07.08 Ethanas
  • 42
9
Pasakė žmogus sergantis AIDS.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5261    
neaukociau givenimo vardan trumpalaikio malonumo:D

ir abejoju ar tokiu atcirastu:)

o demo tai visai mmmmmmmmmm i sona :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
#6 #7 Kam tie izeidinejimai? ;(
Ethanas 5466    
#6 Gerai, kad tu supratai, buožgalvi.
imam 5466    
žodžiai foto tai geri, bet autorius tai arba pats nesuprato, kas ten parašyta, arba šiaip durnas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
Pasake zmogus nezinantis ka reiskia demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
oo etanas perejo nuo komentavimo iki demo kurimo ;D
Pirmyn 5467    
Viskas ka turi isbandyt ir turi savo ribas. Pvz. gal nebutina bandyt pasikart, ar kokiu kitu budu zudytis. Jug ir normalius dalykus bandant buna visokiu pasekmiu.
LogInGuy 5467    
ti knebesvaikit su tuo AIDS, aš ir taip drąsiai galiu sakyt, niekada neverta gailėtis, kas buvo, nes niekas niekad nežino kokius bus pasėkmės, gyvenime reikia viska išbandyt
Geras_Iksas 5470    
(y)
Grįžti į viršų