Mane mama irgi pašalino nes neišploviau indu
Pašalinti sūnų iš feisbuko, - tas pats kas gyvą palaidoti!
kazokass
4797
Anonimas
5073
AS MLDC neturiu fb
TheDemotivator
5310
as visai neturiu facebook :)
MagicianGirl116
5311
Tai nėra pasaulio pabaiga. Kai kuriems žmonėms iš tikrųjų reikia mažiau nervintis dėl tokių smulkmenų
Anonimas
5311
S tai kaip tu rasai what na
Anonimas
5311
as net netuiru FACEBOOK ;D
|

