VOKETIJA :)
Pašauk "ej, žmogau"... Niekas neatkreips dėmesio - Pašauksi "ej, byby" nusigręš pusė žmonių
Anonimas
5224
Anonimas
5822
Taiklu;D
Anonimas
5836
;D
Anonimas
5843
:D
Anonimas
5857
#10 Eik lauk, ruse. Fu, smirdi.
Anonimas
5857
ьфтфг
Anonimas
5857
AS IRGI TAIP
Anonimas
5863
geras ;)
Dizzee
5863
Taip išeina, kad čia visi bybiai :D
-Viktorija-
5863
#4 Aš ir taip manau :D
Gusta-Fang
5865
;D
Anonimas
5865
kas tiesa, tas ne melas:D
Anonimas
5866
galbut atsigres? nes jie ir taip jau nusigreze(nusisuke) bet mintis super
Inguleee
5866
*Nusigręš
Laukinis
5866
:D
|

