#13 Čia ne daina, o šiaip pasisakymas. Beje, labai protingas, pabandykit - veikia.
Pasaulinė taika - Juk jai reikia tiek nedaug.
Anonimas
5068
Anonimas
5301
Kokia cia daina?
kasiakas
5301
#11 +
TheDemotivator
5302
8=====3 {()}
Anonimas
5302
boooring tas eminems, ne del zodziu, bet seip boring jis.
coliuke_
5302
#7 Tu pats toks.. :D
Anonimas
5302
fraze gera. demo sux!
Anonimas
5302
nesvarbu ar tu juodas ar raudonas ar geltonas ar normalus
Anonimas
5302
kur kubilius ? :D
Anonimas
5302
#1 :)
Anonimas
5302
#1 reiskia, kad tu valajobas
Geras_Iksas
5302
ka reiskia "liekas" ? ;)
|

