jo
Pasaulis apgailėtinas - tik apgailėtinam žmogui
Anonimas
5174
MagicianGirl116
5555
Pasaulis nėra apgailėtinas. Jame yra tiek gražių dalykų. Tie žmonės, kurie taip sako, yra kuom nors nusivylę, nes niekas be priežasties taip nesako
Anonimas
5556
#14 tu irgi
Anonimas
5557
#12 matosi kad tu apgailetina
Teenagor
5557
#12 kėkvienas kalba už save.
Anonimas
5557
Pasaulis nuostabus. Apgailėtini žmonės.
Anonimas
5557
gera teisinga demotyvacija ir kas su ja nesutinka tas matyt ir yra apgailetinas
Anonimas
5557
gera ir teisinga tikra demotyvacija
Anonimas
5557
Nuostabus ne idiotui o poxuistui :D
MindziuX
5557
Nea, pasaulis tikrai apgailėtinas.
TheMinDe
5557
visika nesamone, cia tiem kuriem pasaulsi tobulas atrodo reikia gydytis
zvp
5558
Taip!
Aidas220
5558
+
Jaded
5558
O nuostabus idiotui.
kiki17
5558
is dalies sutinku, bet pasaulis tikrai apgailetinas kazkuriom vietom, ir tikriausiai tom kur randasi zmones su savo ziaurumu. aj dar gamtos klaidu yra :D
Anonimas
5558
isizeidziau ;l
kristal
5558
Pliusas
|

