papu salos patiko :D
Pasaulis yra labai gražus - Kol nereikia jo mokytis mintinai
prodigy
5549
Anonimas
5550
#1 trolling win 'D
Anonimas
5551
Atsibodot jau su savo tuo photoshop, visur kur grazios foto butinai reik komentaruose parasit photoshop ane?
Anonimas
5551
Šiaip tai tikrai ne fotoshop, jūs tikrai apgailėtini, jei nematę tokių vaizdų, net knygose yra, tokiose kaip "Didieji pasaulio stebuklai"
Anonimas
5551
xD
Anonimas
5551
nebelabai... man, pvz., eilėraščiai gražūs kol neprireikia nagrinėti per lietuvių kalbą.
sima48
5551
o veliau jau negrazu ane ? nu zjbs
Leezash
5551
Photoshopinti tik tie rėmeliai, jei juos galima taip pavadint :)
Leezash
5551
Pats tu photoshop...
Anonimas
5551
#1 :D Tai ne blt PAINT
Anonimas
5551
photoshooop!
|

