papu salos patiko :D
Pasaulis yra labai gražus - Kol nereikia jo mokytis mintinai
prodigy
5550
Anonimas
5550
#1 trolling win 'D
Anonimas
5551
Atsibodot jau su savo tuo photoshop, visur kur grazios foto butinai reik komentaruose parasit photoshop ane?
Anonimas
5552
Šiaip tai tikrai ne fotoshop, jūs tikrai apgailėtini, jei nematę tokių vaizdų, net knygose yra, tokiose kaip "Didieji pasaulio stebuklai"
Anonimas
5552
xD
Anonimas
5552
nebelabai... man, pvz., eilėraščiai gražūs kol neprireikia nagrinėti per lietuvių kalbą.
sima48
5552
o veliau jau negrazu ane ? nu zjbs
Leezash
5552
Photoshopinti tik tie rėmeliai, jei juos galima taip pavadint :)
Leezash
5552
Pats tu photoshop...
Anonimas
5552
#1 :D Tai ne blt PAINT
Anonimas
5552
photoshooop!
|

