papu salos patiko :D
Pasaulis yra labai gražus - Kol nereikia jo mokytis mintinai
prodigy
5545
Anonimas
5545
#1 trolling win 'D
Anonimas
5547
Atsibodot jau su savo tuo photoshop, visur kur grazios foto butinai reik komentaruose parasit photoshop ane?
Anonimas
5547
Šiaip tai tikrai ne fotoshop, jūs tikrai apgailėtini, jei nematę tokių vaizdų, net knygose yra, tokiose kaip "Didieji pasaulio stebuklai"
Anonimas
5547
xD
Anonimas
5547
nebelabai... man, pvz., eilėraščiai gražūs kol neprireikia nagrinėti per lietuvių kalbą.
sima48
5547
o veliau jau negrazu ane ? nu zjbs
Leezash
5547
Photoshopinti tik tie rėmeliai, jei juos galima taip pavadint :)
Leezash
5547
Pats tu photoshop...
Anonimas
5547
#1 :D Tai ne blt PAINT
Anonimas
5547
photoshooop!
|

