cia dainavos vidurine
Pasaulyje iškrinta tiek bombų... - ir nė vienos ant mano mokyklos...
Anonimas
4846
Anonimas
5055
#50 Ne, ne tavo. Tokio išplanavimo mokyklų Lietuvoj gal 50, jei ne daugiau.
Anonimas
5187
o ble gedminai :D
Anonimas
5344
#57 kokia tavo shule?
Anonimas
5405
Džiaukitės, vaikai, kol galit ta mokykla. Eisit 11/12 klasę, suprasit kiek ji jum svarbi ir nenorėsit jos palikti...
Anonimas
5534
Kodel visos mokyklos vienodos ir net ju aplinka vienoda xD Medziai, krumai ir visa kita xD Kai pamaciau photo jau pamaniau, kad apie mano sule xD
Anonimas
5581
ČIA NE JONAVOS SENAMIESČIO GIMNAZIJA?
Anonimas
5597
CIA NE LENTVARIO SULE?
Anonimas
5627
CIA GEDMINU PAGRINDINE!!! KLP SULE
Anonimas
5632
Nors gal čia ir ,,Gediminų pagrindinė mokykla '' , nes biškį mūsų kitoks kiemas :)
Anonimas
5633
Netgi matosi keli kabinetai kuriuose man vyksta pamokos ir šalia jos yra stadionas :)
Anonimas
5633
Čia Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla. Čia aš mokausi ir tikrai nenoriu , kad čia nukristu bomba :)
lgugu
5634
GALETU ANT SITOS MOKYKLOS NUMEST , nesupykciau gi vis del to mano :D
Anonimas
5635
Sodziu nespeliokit jus cia kokia mokykla:D visos jos vienodos...sovietiniotipo:D
AandM
5637
kas tiesa, tas ne melas :D
Anonimas
5637
Maniau iš pradžių, kad Marijampolės Sūduvos gimnazija. :D o panaši. :D
Anonimas
5638
#36 siaip siuksliadeze nutempt nera ka veikt, be to tie keturi krumai prie diriko langu tikrai gedminu, issidestymas toks pats,ir net fotke internete yra sita gedminu psl
Anonimas
5639
Oooou, gedminaaai :)) Pasiilgau jau tu laiku... :|
Anonimas
5639
Nors gal ir ne bartuvos, langai kitokie...
beverli
5639
O mano shulia gedminai.tiek nuostabiu akimirku cia patirta
Anonimas
5639
Jau tavo zodzius visi bus pamirse. Gudruoli.
Anonimas
5639
kolkas mokykla jums yra blogis, bet kai baigsit ja, tai isitikinsit, kad mokykloje buvo geriausi laikai ir su malonumu eisit i ja gryzt. jai kas nors nores paneigt go on.. bet ateity prisiminsit mano zodzius:))
Anonimas
5639
ir seip buvo skambutis i policija kad mokykloi yra bomba, as pats is tos mokyklos
Anonimas
5639
Cia Kacialovo karolinishkiu gimnazija vaikai jus :D
Anonimas
5639
gryna bartuske
Anonimas
5639
O dabar pagalvokite apie pasekmes... Kas istikruju butu jei ant mokyklos nukristu bomba? Tai gal dar geriau kad jus tuo metu butumet mokykloj?... Beto, jei taip ir atsitiktu, tikrai per max 2savaites butumet perkelti i kita mokykla...
Anonimas
5639
Tai ne versme nes jokio medzio ner ten (ir dar kairej pusej!) nes kairej pusej yra simonaitytes kalnas ir ne gedminu m-kla nes siuksliu dezes prie medzio NERA kiekwena diena einu pro ja ir tikrai zinau!
Anonimas
5639
oj chebra neee :D CIA YRA MARIJAMPOLES ŠŪDUVOS GIMNAZIJA :D ne o jai rimtai tai suduvos "gimnazija" :)
Anonimas
5639
nukris ant mokyklos kai būsi pamokoje, pasikeis požiūris
Anonimas
5640
galetu nukrist...bent karta
Anonimas
5640
Nu ir visi dundukai būtų be tos mokyklos :) Niekas net nesivargintų mokytis ar kažko naujo sužinot, mauktų alų per dienas 100%.
Anonimas
5640
Čia gedminų mokykla, į ją einu ir esu įsitikinus , kad tai ji. Google.lt parasykit - "Gedminų pagrindinė mokykla". Šitą išmes :)
Anonimas
5640
cia gedminu sule im klp. na bent labai panasi ;D
Anonimas
5640
Ziauriai panasi i tuskulenke bet kad duris biski kitoj pusei,o tai galima pasakyt tuskulenu mk.ir medis yra ;D
Ramus
5640
www.youtube.com/watch?v=SLeMSn06ukg
Anonimas
5640
norėčiau ir aš į mokyklą..
Anonimas
5640
Man irgi panasi i mano buvusia mokykla versme, 2 kartus paziurejau, zinau kad versme raudonu plytu ir medzio nera, bet vistiek lyginu. O siaip visos mokyklos tokio pat isplanavimo BEVEIk.
memosan
5640
uznesa i versme klaipedoj, net krumai yra sone, bet medzio nepamenu :D
Anonimas
5640
Hmm keistas mastimas tigi jus patis lt mokat tom mokyklom per mokescius ir apie sprogdinimus svaigstat
Anonimas
5640
kasdien pro langa matau ;D SENVAGE ;D
Anonimas
5640
Bombos seniai nebekrenta bestuburi. rimciausiu atweju skrenda
Anonimas
5640
Cia Gedminai Klaipedoje
Anonimas
5640
Lietuvoj mokyklos buvo dažnai vienodos, statomos pagal 3-4 projektus, tad tokių mokyklų visoj Lietuvoj yra daugybė vienodų. Bent pats kelias mačiau tokias Vilniuje, Šiauliuose, dar kažkur.
Anonimas
5640
cia ne 8vide? :D
Anonimas
5640
#15 man atrodo kad Bartuvos (skuode), iš priekio bent taip atrodo.
gretagreat28
5640
:D
inlove
5640
kieta demotyvacija, juokina isvis ;D
Anonimas
5640
kokia cia mokykla?
Anonimas
5640
ale mokykla visai kaip mano :D
Vai2kas
5640
butent.:D
|

