cia dainavos vidurine
Pasaulyje iškrinta tiek bombų... - ir nė vienos ant mano mokyklos...
Anonimas
4848
Anonimas
5057
#50 Ne, ne tavo. Tokio išplanavimo mokyklų Lietuvoj gal 50, jei ne daugiau.
Anonimas
5189
o ble gedminai :D
Anonimas
5346
#57 kokia tavo shule?
Anonimas
5407
Džiaukitės, vaikai, kol galit ta mokykla. Eisit 11/12 klasę, suprasit kiek ji jum svarbi ir nenorėsit jos palikti...
Anonimas
5535
Kodel visos mokyklos vienodos ir net ju aplinka vienoda xD Medziai, krumai ir visa kita xD Kai pamaciau photo jau pamaniau, kad apie mano sule xD
Anonimas
5582
ČIA NE JONAVOS SENAMIESČIO GIMNAZIJA?
Anonimas
5599
CIA NE LENTVARIO SULE?
Anonimas
5628
CIA GEDMINU PAGRINDINE!!! KLP SULE
Anonimas
5633
Nors gal čia ir ,,Gediminų pagrindinė mokykla '' , nes biškį mūsų kitoks kiemas :)
Anonimas
5635
Netgi matosi keli kabinetai kuriuose man vyksta pamokos ir šalia jos yra stadionas :)
Anonimas
5635
Čia Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla. Čia aš mokausi ir tikrai nenoriu , kad čia nukristu bomba :)
lgugu
5636
GALETU ANT SITOS MOKYKLOS NUMEST , nesupykciau gi vis del to mano :D
Anonimas
5637
Sodziu nespeliokit jus cia kokia mokykla:D visos jos vienodos...sovietiniotipo:D
AandM
5638
kas tiesa, tas ne melas :D
Anonimas
5639
Maniau iš pradžių, kad Marijampolės Sūduvos gimnazija. :D o panaši. :D
Anonimas
5640
#36 siaip siuksliadeze nutempt nera ka veikt, be to tie keturi krumai prie diriko langu tikrai gedminu, issidestymas toks pats,ir net fotke internete yra sita gedminu psl
Anonimas
5640
Oooou, gedminaaai :)) Pasiilgau jau tu laiku... :|
Anonimas
5640
Nors gal ir ne bartuvos, langai kitokie...
beverli
5641
O mano shulia gedminai.tiek nuostabiu akimirku cia patirta
Anonimas
5641
Jau tavo zodzius visi bus pamirse. Gudruoli.
Anonimas
5641
kolkas mokykla jums yra blogis, bet kai baigsit ja, tai isitikinsit, kad mokykloje buvo geriausi laikai ir su malonumu eisit i ja gryzt. jai kas nors nores paneigt go on.. bet ateity prisiminsit mano zodzius:))
Anonimas
5641
ir seip buvo skambutis i policija kad mokykloi yra bomba, as pats is tos mokyklos
Anonimas
5641
Cia Kacialovo karolinishkiu gimnazija vaikai jus :D
Anonimas
5641
gryna bartuske
Anonimas
5641
O dabar pagalvokite apie pasekmes... Kas istikruju butu jei ant mokyklos nukristu bomba? Tai gal dar geriau kad jus tuo metu butumet mokykloj?... Beto, jei taip ir atsitiktu, tikrai per max 2savaites butumet perkelti i kita mokykla...
Anonimas
5641
Tai ne versme nes jokio medzio ner ten (ir dar kairej pusej!) nes kairej pusej yra simonaitytes kalnas ir ne gedminu m-kla nes siuksliu dezes prie medzio NERA kiekwena diena einu pro ja ir tikrai zinau!
Anonimas
5641
oj chebra neee :D CIA YRA MARIJAMPOLES ŠŪDUVOS GIMNAZIJA :D ne o jai rimtai tai suduvos "gimnazija" :)
Anonimas
5641
nukris ant mokyklos kai būsi pamokoje, pasikeis požiūris
Anonimas
5641
galetu nukrist...bent karta
Anonimas
5641
Nu ir visi dundukai būtų be tos mokyklos :) Niekas net nesivargintų mokytis ar kažko naujo sužinot, mauktų alų per dienas 100%.
Anonimas
5641
Čia gedminų mokykla, į ją einu ir esu įsitikinus , kad tai ji. Google.lt parasykit - "Gedminų pagrindinė mokykla". Šitą išmes :)
Anonimas
5641
cia gedminu sule im klp. na bent labai panasi ;D
Anonimas
5641
Ziauriai panasi i tuskulenke bet kad duris biski kitoj pusei,o tai galima pasakyt tuskulenu mk.ir medis yra ;D
Ramus
5642
www.youtube.com/watch?v=SLeMSn06ukg
Anonimas
5642
norėčiau ir aš į mokyklą..
Anonimas
5642
Man irgi panasi i mano buvusia mokykla versme, 2 kartus paziurejau, zinau kad versme raudonu plytu ir medzio nera, bet vistiek lyginu. O siaip visos mokyklos tokio pat isplanavimo BEVEIk.
memosan
5642
uznesa i versme klaipedoj, net krumai yra sone, bet medzio nepamenu :D
Anonimas
5642
Hmm keistas mastimas tigi jus patis lt mokat tom mokyklom per mokescius ir apie sprogdinimus svaigstat
Anonimas
5642
kasdien pro langa matau ;D SENVAGE ;D
Anonimas
5642
Bombos seniai nebekrenta bestuburi. rimciausiu atweju skrenda
Anonimas
5642
Cia Gedminai Klaipedoje
Anonimas
5642
Lietuvoj mokyklos buvo dažnai vienodos, statomos pagal 3-4 projektus, tad tokių mokyklų visoj Lietuvoj yra daugybė vienodų. Bent pats kelias mačiau tokias Vilniuje, Šiauliuose, dar kažkur.
Anonimas
5642
cia ne 8vide? :D
Anonimas
5642
#15 man atrodo kad Bartuvos (skuode), iš priekio bent taip atrodo.
gretagreat28
5642
:D
inlove
5642
kieta demotyvacija, juokina isvis ;D
Anonimas
5642
kokia cia mokykla?
Anonimas
5642
ale mokykla visai kaip mano :D
Vai2kas
5642
butent.:D
|

