Pasiilgau - tokių vakarų!

2011.02.09 itsasecret
  • 742
34
greiciau, vasara







Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#33 Nevykęs vertimas yra nevykęs vertimas
Nuotraukos nėra
Darce 5614    
Sovietmecio rusijoj tokie vakarai pasiilgsta taves.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
As ir:D #31 esme tokia kad tu esmes nesupratai.o ji ira tokia,kad zmones VASAROS vakaru pasilgo o ne baliu.
Jaded 5615    
Esmė tokia, kad idiotai pasiilgo savo balių :)
Nuotraukos nėra
dZelly 5615    
Px ta foto, esmė tame, kad VASARA. Ir mes jos žiauriai pasiilgome!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
cia EM0tyvacja....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
cia DEmotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
2 gays detected
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
kas ten per kaulas su balta maike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Kur cia demotyvacija???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
budavo geresniu... db nieks nei laiko turi nei bapkiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
nei tokiu turejot vakaru, nei cia ka :D
Green 5617    
#14 gerai pasakyta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
kur demotyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
super demo, 10 balu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
eina nx ziaurus vakarai o rytas dar ziauresnis nu nx bl panaikinkit ta demotyvacija urodai bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
KUBILIUS PAVOGĖ IŠ MŪSŲ VASARĄ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Niekada neturejau tokiu vakaru :'(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
O koks filmas? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Geras filmas. :)
NesTaiPaprasta 5617    
paveikslelis, keli nereiksmyngi zodziai ir mes jau turime pokalbiu sou komentaruose!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Supisti komentatoriai, nx ar jūs sugebat kanors išskyrus stumti, man gaila jūsų. Va dabar aš pastūmiau tai ant manes stumsit ane? Pagalvokit ką darot, ir visos demo tas pats, darykit išvadas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
gaila ziureti, kaip zmones nepagalvoja niekada, o raso komentarus tik is pirmo zvilgsnio. arba jums tie apgailetini vakarai buvo jau tokie smagus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
na tas vakaras pavaizduotas nuotraukoje ziauriai lievai atrodo. viena porele, o visi kiti kazkokie pasimete, nejaukiai jauciasi. na as tokiu vakaru tikrai nepasiilgau. apgailetina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
blem nevykėliai,patys išmokit rašyt, o tada mokinkit kitus ,lituanistai atsirado ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
buvo klaida, bet kadangi patvirtino demo, tikriausiai istaise :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
seip ce nera nei vienos klaideles! patys nemokat rasyt jus komentatoriai!
misse 5618    
Jo.. vasara ziauriai pasiilgau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
nu ir ? kam idomu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
supisti lituanistai atsirado.
Nuotraukos nėra
itsasecret 5633    
o jum trukdo klaidos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
jo klaidas tai galejo istaisyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
pasiilgau su dviem i nevykeli kad ir kas bebutum :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
oh yop
Grįžti į viršų