nenusimink invalidu masinos irgi neblogesnes
Pasiilgau - svylančių padangų kvapo
Anonimas
5500
Anonimas
5530
mr teisusis dusk vps amaras
NesTaiPaprasta
5593
sugalvojau! pridek degtuku prie savo ratuku!
Tommuks
5612
gera demotyvacija :)
Anonimas
5612
VellSide, tai bent reikia nuotrauka normalia uzmest, tai gal butu patvirtine :D
Anonimas
5612
#1 #2 #3 #4 durnei !!!!
VeilSide
5612
Is manes ideja pasisavinta.. ir visai ne i tema cia :)
povilasq
5612
nu tai eik prie autostrados, ar paprasyk kad draugai pavezintu? ar jau irgi nebegali? na tai tuomet buna masinos specialiai tokiem pritaikytos...
NandP
5612
Įsidėk vartikliuką kokį į vežimelį ir vėl užuosti galėsi xD
Anonimas
5612
wtf?
Anonimas
5612
užsičiaupk popo
Anonimas
5612
uzsiciaupk mr. ro!
Anonimas
5612
uzsiciaupk snargli
|

