Pasiilgsim saulės - Ir gražių bangų

2011.08.23 kasiakas
  • 337
12
banga,uzpakaliukas,ass,summer,ohhh,lietus







DedePete 5407    
kodel po velniu niekas mano demotyvaciju netvirtina?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Kas patvirtin bulviu maisa...
Leezash 5411    
Bangos.... ;]]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
ir cia savaites demotyvacija. bullshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#3 Tai vadinama perkeltine prasme :) Rašai, kad pasilgai bangų nors pasilgai užpakaliukų kurie būna prie jūros. Beje Kaip tu ja padarytum jei tau dar net nestovi? geriausiu atveju 11 metų turi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
viena sau ziuri kazkur
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
nuoriu vasaros visa laika nu dar ir biski rudens uztektu kokius 2 men :D bet aw vasara miss you so much
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
This demo so wicked!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
subiniukai veža mergyciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
Nu zdrw. krw nesuprantu esmes situ demo krw. sikna grazi del to ir like.
p.s. padaryciau sita merga kaip obuoliu pyraga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
#1 Ha, dabar tebegyvuoja ruduo ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
O as nepasiilgsiu vasaros. Tegyvuoja ziema! >:D
Grįžti į viršų