TIkrai taip :) si metafora tikrai tiksli :) manau daug kas supranta kad tai ka pirma pajutai tas ir liks geriausiu amzinai :)
Pasimatuoji galybę drabužių - kol nusprendi, jog pirmas variantas buvo geriausias
Anonimas
5043
Anonimas
5638
galima sakyti visada taip :>
Anonimas
5696
uzsimerki ir kisi letena i spinta- jei turi stiliu tai betkoks derinys tiks :P
Anonimas
5718
cia motyvuoja vaiksciot be rubu ;D
erikaslt
5727
todėl ir negalvodamas rengiesi ir viskas
Anonimas
5729
Čia merginoms taip dažniausiai būna :D
Anonimas
5729
Pritariu..!!!!!!
Anonimas
5729
true .... Pritarju "garbane".
Anonimas
5729
true
Anonimas
5729
true
RYBA
5729
true
garbane
5729
true
|

