tik su skyryba demotyvacijos kūrėjas prasilenkė:)
Pasipiršimas - po kurio, mergina, negalėtų pasakyti "-Ne"
Anonimas
5514
Anonimas
5515
#18 tau su protu siaip viskas gerai?
Drox
5518
Kaip cia demotivuoja?
Anonimas
5518
kaip vadinasi ta daina kur groje kai jis bega su kukuruzais?
Anonimas
5518
5:08 sauke GET LOST!
Anonimas
5518
very nice
Anonimas
5519
T40 labiau nusisneket negalejai?
Anonimas
5520
Bet tai ko gero jam tas filmavimas ir suderinimas su ta kino filmu kompanija, kad pajunktu jo ta filmuka neblogai per kisene kirto. P.S. Na tiekto sutiksiu kad mergina negaletu pasakyti ne. :D Bet zinot iki vestuviu dar buna toli. Tad i vestuves nepasirodyt galetu. ;D Nebent ir tas kaip nors mandrai sumastytu surengt kad butu neimanoma nepasirodyt ar nepasakyt "I do".
Anonimas
5520
too long... Didn't watch..
Anonimas
5520
tures ka vaikam parodyt :)
Anonimas
5520
vo cia tai kiausai
Anonimas
5520
Išradingas jaunikis ;D
Anonimas
5520
Trūko šiek tiek energijos filmuke, o taip super idėja.
Anonimas
5520
ir as taip noriu, tik geriau :)
Teenagor
5520
nice
Anonimas
5520
@ #4 - nors ir nepatiko , bet bent jau nesispjaudai blogais zodziais :)) o vaikinukas tia malacius :))
Anonimas
5520
Originali idėja ir smagu jei tai kažkam suteikė džiaugsmo, bet man asmeniškai nepatiko.
Anonimas
5520
Eina sau kaip tobulaaa...
Punceka
5520
Dar jis man aiškina, TIKRA DEMOTYVACIJA :D Pirmą žinok, kas tai yra, tada garsiai šnekėk (autoriui) :)
zilwis777
5520
das is ze best emotyvation ai hev ever syyyy
|

