tik su skyryba demotyvacijos kūrėjas prasilenkė:)
Pasipiršimas - po kurio, mergina, negalėtų pasakyti "-Ne"
Anonimas
5510
Anonimas
5511
#18 tau su protu siaip viskas gerai?
Drox
5514
Kaip cia demotivuoja?
Anonimas
5514
kaip vadinasi ta daina kur groje kai jis bega su kukuruzais?
Anonimas
5514
5:08 sauke GET LOST!
Anonimas
5514
very nice
Anonimas
5515
T40 labiau nusisneket negalejai?
Anonimas
5516
Bet tai ko gero jam tas filmavimas ir suderinimas su ta kino filmu kompanija, kad pajunktu jo ta filmuka neblogai per kisene kirto. P.S. Na tiekto sutiksiu kad mergina negaletu pasakyti ne. :D Bet zinot iki vestuviu dar buna toli. Tad i vestuves nepasirodyt galetu. ;D Nebent ir tas kaip nors mandrai sumastytu surengt kad butu neimanoma nepasirodyt ar nepasakyt "I do".
Anonimas
5516
too long... Didn't watch..
Anonimas
5516
tures ka vaikam parodyt :)
Anonimas
5516
vo cia tai kiausai
Anonimas
5516
Išradingas jaunikis ;D
Anonimas
5516
Trūko šiek tiek energijos filmuke, o taip super idėja.
Anonimas
5516
ir as taip noriu, tik geriau :)
Teenagor
5516
nice
Anonimas
5516
@ #4 - nors ir nepatiko , bet bent jau nesispjaudai blogais zodziais :)) o vaikinukas tia malacius :))
Anonimas
5516
Originali idėja ir smagu jei tai kažkam suteikė džiaugsmo, bet man asmeniškai nepatiko.
Anonimas
5516
Eina sau kaip tobulaaa...
Punceka
5516
Dar jis man aiškina, TIKRA DEMOTYVACIJA :D Pirmą žinok, kas tai yra, tada garsiai šnekėk (autoriui) :)
zilwis777
5516
das is ze best emotyvation ai hev ever syyyy
|

