Pasirinkimas - O emo sako, jog jie jo neturi..

2011.05.03 propert
  • 165
19
emo,skustuvai,pasirinkimas







nitratai 5515    
nuo kaires trecioj eilei nuo virsaus trecias dazniausias ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
dalgi jiem..
tomas455 5526    
kai geruma ka ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Tai va kad vaikai vaikų protą turi gaila kad jiem leidžia demotyvacija naudotis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
o kur benzo pjuklas?? :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
keista demotyvacija.jei zmogus turi psichologiniu problemu,tai jis butinai emo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
EMO - nykstanti rušys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
#8 nera nieko kvailiau kaip ant saves stumt
BARMALEiKA 5533    
kad tu pats kažkoks emo. kur tau kuris emo ką sako? čia maždaug iš serijos - „juokiasi gotas, kad pankas spalvotas“...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#7 cia man?
Ex02r 5533    
#8 na o tu ruski eik šnapso gert. Atėjęs mala šūdą čia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Pritariu. Nieko nera kvailiau nei lietuviu tauta , vienas zodis LITVA
LOLZ1 5533    
Baisu ziuret, kad daugelis ne nezino ka emo reiskia ir net tingi pasiziuret ka tai reiskia. Yra toks dalykas, kaip Google, EVER HEARD OF IT?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#2 matyt jautrios sielos esi, kur patiko svelnios motyvacijos, mieli suniukai, nuotraukytes.. Patys ir inkstet, kad demotyvaciju nededa, o kai gauna, vel verkia, kad kokios cia demotyvacijos. Vnz tupa lietuviu tauta, patys nezino ko nori, svarbu palot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#2 lol. is kur jie gaus tas bapkes , mastyk
Nuotraukos nėra
jordaniuxxx 5533    
Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Kakis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
kuo toliau tuo labiau sitas puslapis darosi apgailetinas, sprendziant is dabartiniu demo. puslapio kurejai visa savo darba perleido pagrindiniams lankytojams, o patys kraunasi bapkes ir reklamu ir ciuju net nesilanko cia...
Ex02r 5533    
Tegu jama kirvį.
Grįžti į viršų