to asd, ,,taisyklingai" rašoma su y :D
Pasiruošes matyti tai - paskutinį kartą?
Anonimas
5641
Anonimas
5643
Jei jau rašot lietuviškai , tai pasistenkit rašyt taisiklingai... Pasiruošęs su ę...
willas
5648
nesvarbu koks greitis svarbu tarpine tarp sedynes ir vairo
Anonimas
5650
aisku ne,tu bl durna?
Anonimas
5650
rimtai? :(
Anonimas
5650
wakar lekiau betonke 240 uos ne y griowy :(
Anonimas
5651
#34 tempia tai tempia bet i siena su tuo savo kibiru atsitenktum vargei ar rastu tave ten
Anonimas
5651
Kas cia per duxs autors, netgi mana guolfs temp 261 kilametra per hekataru atmatau tu ko sukurei toki?
Anonimas
5651
Eik tu sau 260.. su nuomuotu Ferrari bahne variau +310 ir nieko sveikas gyvas, nes nera litovcu driver'iu :)))
Anonimas
5651
#3 Siaip as rasiau specialiai kaip runkelys, kad kas nors quote'intu :))))))))) beje geri comments :D
Anonimas
5651
#3 Totalus dūchas. :D
Anonimas
5651
#3 Ne nu tu durnas.
Anonimas
5651
as maciau ir miriau
Anonimas
5651
#24 Me too :D
Anonimas
5651
;D pritariu ne kiek demotyvacija,bet kaikuriu zmonkiu komentarai uzmusa;D
Anonimas
5651
Žiuriu demotyvacijas vien del to,kad paskaityt jusu komentarus, jus mldc lietuviai :D
mixxe
5651
na,manau jei tokiomis kelio salygomis važiuoti tokiu greičiu,tai tikrai paskutinį kartą. ;D
Anonimas
5651
maciau ir ne viena karta :D
Anonimas
5651
taip gaunas, kad ne tik paskutinį, bet ir pirmą. ;)
Anonimas
5652
cia ne fotkej esme, gali ir ant 40kmh issitekst nuo kokio skardzio nulekes, svarbu nedurniuot jeigu vairuot nemoki
Anonimas
5652
#19 +4.98775486 uz posta :) As maciau 267 su Audi S6 V10 be ribotuvu, toliau nebuvo spaudziama, nes buvo baisu kaikuriem, todel vairuotojas iskarto atleido.
Anonimas
5652
kada nors bus paskutinis greitis jei kvailas tai kalk i medi tik neužmušk nekaltų žmonių.
Anonimas
5652
buvau vokieciuose autobane, su m5 imynem 250, nu ir gyvi sveiki, ten iprasta lakstyt. o tai pajust, tai verta
Anonimas
5652
Nee buvo ir ne tiek pas mane ant britvukės o matau ne paskutinį ;D
awd
5652
tipo matyti paskutini karta kad benzo lempute jau dega
Sugoi
5652
Nelabai suprantu sita demotyvacija.. paskutini karta matyti ka? 260km/h? so?
Anonimas
5652
#14 idomu ka pagalvotum ta akimirka lekdamas tokiu greiciu ir matydamas, kad mirsi??? nori pasakyt butum laimingas ir patenkintas? Cia yra kvailas paaugliskas poziuris ir tiek
Anonimas
5652
nezn... kai gyveni nerizikuodamas koks ydomumas, tai bent pries mirti pasielg taip kad negaila but numirt
Anonimas
5652
Va cia nusisnekejai totaliai... :D Svarbiau kokybe, o ne kiekybe. Jau geriau gyvensiu 50 metu ir busiu laimingas, negu 100 metu nuobodybeje ir sukrioses sedet vezimelyje..
Anonimas
5652
Apie masinas daug neismanau bet juose stabdziai yra? Ir dar yra zmogaus reakcija? Gal ir klystu,nezinau.
Hug
5652
O taip.
Anonimas
5652
#5 Mažink šriftą.
Deividasxx321
5652
Pasiruoses :)
winston
5652
taip, tikrai pasiruoses :)
Anonimas
5652
dazniausiai mirsta tie kurie prigere ir greitai vaziuoja , o ne tie kurie tik greitai vaziuoja.
Anonimas
5652
MAŽINK GREITĮ.
Anonimas
5652
Svarbu kad pamatysi, o tai sukels tau laimės :)
Anonimas
5652
Vokieciai vazineja kiekvienda diena banuose mirsta maziuaisiai zmoniu nors greitis +130, naktimis skraido ir +320 ypac su Tiunintais Audi,BMW pvz RS6 MTM
Anonimas
5652
geras
Vai2kas
5652
patiko.:)
|

