Pasiruošes matyti tai - paskutinį kartą?

2011.01.03 hahahahahaha
  • 212
40
moto, atsargiai, uz, vairo, stop, kara, keliuose







Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
to asd, ,,taisyklingai" rašoma su y :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Jei jau rašot lietuviškai , tai pasistenkit rašyt taisiklingai... Pasiruošęs su ę...
willas 5648    
nesvarbu koks greitis svarbu tarpine tarp sedynes ir vairo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
aisku ne,tu bl durna?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
rimtai? :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
wakar lekiau betonke 240 uos ne y griowy :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#34 tempia tai tempia bet i siena su tuo savo kibiru atsitenktum vargei ar rastu tave ten
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Kas cia per duxs autors, netgi mana guolfs temp 261 kilametra per hekataru atmatau tu ko sukurei toki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Eik tu sau 260.. su nuomuotu Ferrari bahne variau +310 ir nieko sveikas gyvas, nes nera litovcu driver'iu :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#3 Siaip as rasiau specialiai kaip runkelys, kad kas nors quote'intu :))))))))) beje geri comments :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#3 Totalus dūchas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#3 Ne nu tu durnas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
as maciau ir miriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#24 Me too :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
;D pritariu ne kiek demotyvacija,bet kaikuriu zmonkiu komentarai uzmusa;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Žiuriu demotyvacijas vien del to,kad paskaityt jusu komentarus, jus mldc lietuviai :D
Nuotraukos nėra
mixxe 5651    
na,manau jei tokiomis kelio salygomis važiuoti tokiu greičiu,tai tikrai paskutinį kartą. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
maciau ir ne viena karta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
taip gaunas, kad ne tik paskutinį, bet ir pirmą. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
cia ne fotkej esme, gali ir ant 40kmh issitekst nuo kokio skardzio nulekes, svarbu nedurniuot jeigu vairuot nemoki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#19 +4.98775486 uz posta :) As maciau 267 su Audi S6 V10 be ribotuvu, toliau nebuvo spaudziama, nes buvo baisu kaikuriem, todel vairuotojas iskarto atleido.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
kada nors bus paskutinis greitis jei kvailas tai kalk i medi tik neužmušk nekaltų žmonių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
buvau vokieciuose autobane, su m5 imynem 250, nu ir gyvi sveiki, ten iprasta lakstyt. o tai pajust, tai verta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Nee buvo ir ne tiek pas mane ant britvukės o matau ne paskutinį ;D
awd 5652    
tipo matyti paskutini karta kad benzo lempute jau dega
Nuotraukos nėra
Sugoi 5652    
Nelabai suprantu sita demotyvacija.. paskutini karta matyti ka? 260km/h? so?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#14 idomu ka pagalvotum ta akimirka lekdamas tokiu greiciu ir matydamas, kad mirsi??? nori pasakyt butum laimingas ir patenkintas? Cia yra kvailas paaugliskas poziuris ir tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
nezn... kai gyveni nerizikuodamas koks ydomumas, tai bent pries mirti pasielg taip kad negaila but numirt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Va cia nusisnekejai totaliai... :D Svarbiau kokybe, o ne kiekybe. Jau geriau gyvensiu 50 metu ir busiu laimingas, negu 100 metu nuobodybeje ir sukrioses sedet vezimelyje..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Apie masinas daug neismanau bet juose stabdziai yra? Ir dar yra zmogaus reakcija? Gal ir klystu,nezinau.
Hug 5652    
O taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#5 Mažink šriftą.
Deividasxx321 5652    
Pasiruoses :)
winston 5652    
taip, tikrai pasiruoses :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
dazniausiai mirsta tie kurie prigere ir greitai vaziuoja , o ne tie kurie tik greitai vaziuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
MAŽINK GREITĮ.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Svarbu kad pamatysi, o tai sukels tau laimės :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Vokieciai vazineja kiekvienda diena banuose mirsta maziuaisiai zmoniu nors greitis +130, naktimis skraido ir +320 ypac su Tiunintais Audi,BMW pvz RS6 MTM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
geras
Vai2kas 5652    
patiko.:)
Grįžti į viršų