Paskolink tušinuką - Ir tu jo niekada nebepamatysi

2010.10.10 vandamas
  • 171
24
mokykla







Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
ziurint kam skolini.
Nuotraukos nėra
skirmis 5725    
true, true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Todėl dabar aš visada iš maksimos prieš mokslo metus prisiperku už 99ct tušinuku ir kokį viena normalų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Todel ir nebeskolinu tusinuku :D
vandamas 5730    
nepagauni,kad cia paprikolu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
nu bl kai bomzai gal neverkit del tusinuko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
man ir uzps bl sitas dalykas : /
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Kaip nekenčiu tų kurie taip daro!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Stopudovai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
taduse :D*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
nu jo, jau niekam nebeskolinu, nes niekad negrazina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
to Tevas- me too :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
As esu is tu nieksu. Kurie niekad savo neatsinesa ir skolinasi. Ir aisku rasau kol neberaso,arba pametu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
as toki pati turiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Matyti matai, bet jo niekada nebeatgauni :D
Nuotraukos nėra
Kaori 5738    
tikra tiesa... uztat gerai pasiskolint tusinuka ir niekada jo negrazinti...XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
krc paskolinau sidabrini tusinuka cj nebeatgausiu :D :\\\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
::D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
as tai pamatau - pas kitus:D
forgottens 5739    
daznai taip buna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Čia tai gerai pasakyta. Kiek aš per visus metus praradau tušinukų turbūt nesuskaičiuočiau :D O jei ir gražindavo tai išardytą :D
FarmVille 5739    
jo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Arba kaip apgraus tai nenoresi net matyt
kiki17 5739    
o cia tai teisybe dazniau tik su piestuku sitaip :D
Grįžti į viršų