Paskutinės šypsenos

2011.09.14 kasiakas
  • 80
45
eurobasket,krepsinis,privalo, nugalet,makedonija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
#32 Emigrantas jobanas ;D, atsakau tavo motina daužta o tėvas narkomanas tai ir gimei toks lopas, kuris nežino net kada buvo paminėtas Lietuvos vardas...

#43 <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
#32 Tu nesveikas arba ne musu tautietis.Daugiau variantu nera.
Drug. 5393    
Prisiskaičiau tiek šlykšcių komentarų apie Lietuvos rinktinę, dėl to, kad prakišom prieš makedonus. Ėch. Kaip laimėdavom, tai būdavo gerai, viskas liux ''lietuviai maladiec''. Na va, kai prakišom jau dabar ir prasidėjo stumimas ''lietuviai, tokie ir tokie, nemoka žaist'' ir etc. Nu yra kaip yra, nieko nepakeisi. Bet Lietuvos rinktinė gi stengėsi, jūs pagalvokit kaip jie jaučiasi patyrę tokią nesėkmę... Nu šlykštus tas stumimas. Nekenčiu tokių žmonių. Tai pakelkit savo riebias bandeles į aikštelę ir pažiūrėsim kaip jūs pažaisit, jaučiu nei vieno dvitaškio net neįmestumėt, o prie laido atsisėdus kritikuot ir stumt yra lengviausia. (sakau tiems, kurie stumia ant rinktinės). Anyways mes už Lietuvą, bet mes turime krepšininkus palaikyti net ir tada, kai jie pralaimi. Svarbiausia, kad galėsime dalyvauti 2012m Londone olimpiadoje! Ir aš labai tikiu, kad kitais metais atsigriebsime ir laimėsime prizinę vietą!! Didelis ačiū::
Mantui Kalniečiui ♥
Simui Jasaičiui ♥
Jonui Valančiūnui ♥
Martynui Pociui ♥
Rimantui Kaukėnui ♥
Šarūnui Jasikevičiui ♥
Pauliui Jankūnui ♥
Kšyštofui Lavrinovičiui ♥
Tomui Delininkaičiui ♥
Dariui Songailai ♥
Marijonui Petravičiui ♥
Robertui Javtokui ♥
Kęstučiui Kemzūrai ♥
---------------------------------
DIDELIS DIDELIS AČIŪ!!! JŪS GERIAUSI!!! ♥ MYLIM JUS IR VISADA PALAIKYSIM, KAD IR KAS BENUTIKTŲ!!! ♥
Drug. 5393    
#32 Dūsk nx jobana/s rasiste..Kad tave šikantį/čią sutrauktų.
Sal2te 5394    
Na ką šiais metais neišėjo laimėti , bet kitais metais , AŠ TIKIU apimsim auksą !!
Nuotraukos nėra
herbie 5394    
Antradieni perzais wooho!! Lietuva laimes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5394    
sudziai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
sveikinimai makedonams :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
Gedulas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
Žiauriai verkiau , dar niekada nesu taip verkus , net per laidotuves . Myliu lietuvius krepšininkus ir juos puikiai suprantu kaip jie stengėsi , ir kaip nuliūdo kai pralaimėjo ir visi jau stumia kokie jie kliši , blogi ir t.t . Neliūdėkit , bus dar pergalių . :)
Nuotraukos nėra
Bershka 5397    
tai juos kas nors sumuse ar ne?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
Kasnors matėt, kur Kasiakas dingo?
SeToNaSS 5397    
to #32 delfi komentara nukopijavai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
visa laika sirgau pries lietuva, meldziausi kad jie pralaimetu pries makedonus, issipilde!!! niekam nezinoma krepsinio rinktine parklupde Jusu taip garbinta krepsinio salies rinktine :D JUOKAS IMA IS JUSU! ;D ;D ;D REIKEJO DAUGIAU KREPSINIO ATRIBUTIKOS PRISIPIRKTI GAL BUTU LAIMEJA :D :D :D CHA! SVEIKINIMAI MAKEDONAMS :D
SeToNaSS 5397    
To #30 Prie ko čia tas demo autorius? Eik krabą išsivirk geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
Suspardyt db demo autoriu prisisnekejo suka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
Tebūnie atsiskleidžia tikrieji 'krepšinio šalies sirgalių' veidai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
hahahaaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
pavydziu makedonam.: bet ka padarysi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
and who's now laughing?
gitaristas 5397    
;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
as tai nesuprantu ko jus ant tu makedonu dabar stumiat,nei jie pasikele nei ka,pirma karta taip toli nuejo ir graziai zaide :) aisku gaila kad mes nelaimejom,nu bet ka padarysi,mes laimesim olimpinese :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
No shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
LOL ce kaip ziauriai gavos. Reikes kad dabar kas nors istrintu sita demo lololololololololololololololol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
Demotyvacijos autorius prisišnekėjo.
FatalaS 5397    
O taip tikejausi to ispudingo dejimo per visa aikstele kai liko 0.5sec :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
:D taip ir galvojau. db sukurs demo su lietuviu sypsenom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
nu paverkit dabar visi, maziau mysit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
gedulo diena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
NX!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
Verkiam :'(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
UZJAUCIU VISUS.SIANDIEN SUDINA DIENA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
Dabar jau galima įsivaizduoti kaip liaudis deginą kasiaką :D
Nuotraukos nėra
belikoXd 5397    
deja. nepaskutine..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
really?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
tai owned ar kaip cia xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
1 supistas taskas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
nu visdelto ne :(
naktigonex 5397    
L i e t u v a !! : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
LIETUVA SITAS LAIMES BET POTO PRAPIS PRIES ISPANIJA IR EILINI KARTA TENKINSIMES BRONZA ;]VISALAIK TAIP BUDAVO IR BUS PIDERA I.
FatalaS 5397    
Mes uz Lietuva!!!Tikiuosi ,kad laimesim. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Lietuva laimės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
nemanau, bet tiketis galima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Dėja, bet laimės. Pamatysi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
LIETUVA PRALAIMES!!!
Grįžti į viršų