Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias
Anonimas
5002
DonasAmbrionas
5699
cia jau galima pasakyti virs visko
Anonimas
5716
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Anonimas
5725
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas
5778
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi..
5778
normaaaaliai :D
Anonimas
5780
cool
Anonimas
5787
#21 - nice
Anonimas
5798
drasuolis
Anonimas
5805
cia jau isnaglejimas :D
Anonimas
5816
gera demo
Anonimas
5818
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Anonimas
5818
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Anonimas
5818
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Anonimas
5818
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Anonimas
5818
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas
5818
Uzskaitau xD
Anonimas
5818
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
laukinis1990
5818
#5 ;D ROFL ;D
european18
5818
:D
Anonimas
5818
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Anonimas
5818
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Anonimas
5818
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC
5818
gerai varo :D
Anonimas
5818
mazylis nebijo scenos ka
Anonimas
5818
čia žiauriai :D
Anonimas
5818
balls of steel
Anonimas
5818
mirs jis;D
Anonimas
5818
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Anonimas
5818
:D pizdec
Anonimas
5818
labai teisingai :D
|

