Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias
Anonimas
5004
DonasAmbrionas
5702
cia jau galima pasakyti virs visko
Anonimas
5718
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Anonimas
5727
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas
5780
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi..
5780
normaaaaliai :D
Anonimas
5782
cool
Anonimas
5789
#21 - nice
Anonimas
5800
drasuolis
Anonimas
5807
cia jau isnaglejimas :D
Anonimas
5818
gera demo
Anonimas
5820
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Anonimas
5820
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Anonimas
5820
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Anonimas
5820
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Anonimas
5820
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas
5820
Uzskaitau xD
Anonimas
5820
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
laukinis1990
5820
#5 ;D ROFL ;D
european18
5820
:D
Anonimas
5820
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Anonimas
5820
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Anonimas
5820
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC
5820
gerai varo :D
Anonimas
5820
mazylis nebijo scenos ka
Anonimas
5820
čia žiauriai :D
Anonimas
5820
balls of steel
Anonimas
5820
mirs jis;D
Anonimas
5820
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Anonimas
5820
:D pizdec
Anonimas
5820
labai teisingai :D
|

