Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias
Anonimas
5002
DonasAmbrionas
5699
cia jau galima pasakyti virs visko
Anonimas
5715
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Anonimas
5724
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas
5777
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi..
5777
normaaaaliai :D
Anonimas
5779
cool
Anonimas
5787
#21 - nice
Anonimas
5798
drasuolis
Anonimas
5804
cia jau isnaglejimas :D
Anonimas
5815
gera demo
Anonimas
5817
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Anonimas
5817
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Anonimas
5817
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Anonimas
5817
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Anonimas
5817
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas
5817
Uzskaitau xD
Anonimas
5817
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
laukinis1990
5817
#5 ;D ROFL ;D
european18
5817
:D
Anonimas
5817
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Anonimas
5817
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Anonimas
5817
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC
5817
gerai varo :D
Anonimas
5817
mazylis nebijo scenos ka
Anonimas
5817
čia žiauriai :D
Anonimas
5817
balls of steel
Anonimas
5817
mirs jis;D
Anonimas
5817
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Anonimas
5817
:D pizdec
Anonimas
5817
labai teisingai :D
|

