Paskutinis palikęs Lietuvą - išjungia šviesą!

2010.06.09 Pasilik
  • 94
16
Paskutinis palikęs Lietuvą







Nuotraukos nėra
Kresencijus 1972    
Iš vis tada atjungt elektrą, vandenį, dujas, kol kitos šalys neužims...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5091    
BĖGAM ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5291    
asdfgfdsasdfg
gretagreat28 5540    
gers :D
Akvile 5820    
labai geras ;D
Pasilik 5837    
#10 Tai kam čia betaupyt, jei nieko LT nebeliks :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
skubam padaryti, kad Lietuvoje šviesą išjungtume. elektros sutaupys:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Gerulis šitas;]p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
cia koks geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
2 ir 6 komentarai mldc.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
tuoj Lietuvoj bus tamsu jauciu ;)
Marie 5859    
fainas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
good one :D
european18 5859    
:D
valkata 5859    
po lietuviu jau nebebutu ka isjungt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Gerulis ;D pralinksmino ;D
Grįžti į viršų