Iš vis tada atjungt elektrą, vandenį, dujas, kol kitos šalys neužims...
Paskutinis palikęs Lietuvą - išjungia šviesą!
Kresencijus
1972
Anonimas
5091
BĖGAM ! :D
Anonimas
5291
asdfgfdsasdfg
gretagreat28
5540
gers :D
Akvile
5820
labai geras ;D
Anonimas
5840
skubam padaryti, kad Lietuvoje šviesą išjungtume. elektros sutaupys:)
Anonimas
5842
Gerulis šitas;]p
Anonimas
5850
cia koks geras :D
Anonimas
5857
2 ir 6 komentarai mldc.
Anonimas
5858
tuoj Lietuvoj bus tamsu jauciu ;)
Marie
5859
fainas :)
Anonimas
5859
good one :D
european18
5859
:D
valkata
5859
po lietuviu jau nebebutu ka isjungt :D
Anonimas
5859
Gerulis ;D pralinksmino ;D
|

