vis geriau nei be ju...
Paspirtukas
Anonimas
5055
Anonimas
5275
Neverta skaityt komentaru jej jie apie kitus komentarus
dofkiuxas
5300
Vargsas....
Blackrose166
5302
Vienintelis geras dalykas šioje demotyvacijoje yra tas, kad joje norima parodyti, jog šis šuo bent jau yra gyvas... Aišku, jo gaila, bet juk yra begalės šunų, kuriuos užmigdė po tokių incidentų, o čia bent jau jis kabinasi į gyvenimą, ko nesugeba padaryti daugelis žmonių
Anonimas
5302
Isteriku burelis
Anonimas
5305
Tu duhas ar siap kaskos psihas nahui isivaizduo save joo vietoj ar butu tau linksma ?
Geras_Iksas
5306
JO, GRAUDU. TIKRAI GRAUDU. NE DEL SUNIUKO. O DEL JUSU JUODO HUMORO SUPRATIMO...
Anonimas
5306
O holokaustas juokinga?
Anonimas
5306
nereikejo tau suski pasityciot is vargso suns... linkiu tau didesniu ratu
Anonimas
5306
cia jau ble, sorry, bet nusibodo. Juodas humoras turi buti juokingas, o cia blem.. aisku neminint to, kad gaila gyvuno ir tralialia (Na, juodas humoras juk yra juodas, jis turi buti ziaurus..), taciau sitas.. nu sorry, nejuokinga. Ir kad cia visi ispindeje su tom savom lievom demotyvacijom, galvoja jeigu ziauru-bus ir juokinga. Siuo atveju ne tiek ziauru, kiek graudu, kad musu toks supratimas apie juoda humora visiskai iskyrpo. Jeigu jums tai juokinga.. tada pamirskit ka rasiau..
GNramps
5306
Pasijuokčiau iš jūsų tokių...
Anonimas
5306
vargsas suniukas, nematau cie nieko juokingo
Anonimas
5306
Juokinga? O ir iš žmoniu su vežimeliais taipat juokiates?
Anonimas
5306
#8 ne
Anonimas
5306
tai kad man nejuokinga bet tame ir esmė pabadinta paspirtukas gal dėl to nes spardė jį ir mušė tai va kaip gavos
Anonimas
5306
jau zvengt?
blessed
5306
Yra kas juokiasi.
Eimantass
5306
pari pari pari pa
Anonimas
5306
#3 #4 O kas cia juokiasi?
Anonimas
5306
as ir nesuprantu kas jum cia juokingo//
blessed
5306
Kas jum čia juokingo?
Anonimas
5306
JH FTW
Anonimas
5306
geras ;]
|

