taip
Pastatas - Motyvuoja emigruoti
Anonimas
5726
Anonimas
5805
Farang, xD
Anonimas
5846
liuks :D (Y)
Anonimas
5849
Tiesa. O kai retkarčiais paskaitai Lietuvos naujienas, demotyvuoja grįžti.
chzarija
5886
hp
Anonimas
5914
as ta padariau pries 8 metus.
Anonimas
5928
respects :D
Anonimas
5929
taikliai demotyvuota
Anonimas
5929
taip pagalvojau... ar jis tik nepastatytas aukstyn kojom?
Anonimas
5931
#5 Prie ko cia Vilnieciai? Tu galvoji, kad jeigu seimas stovi Vilniuje, ten visi sedintys klaunai is Vilniaus? Ni**ja, ten Vilnieciu kaip tik maziausiai yra.
Anonimas
5940
vilnieciai jau ir taip pas jus kaip i uzseni tenka uzvaziuot. bet pirsta vardan kazko galit pajudint..
Anonimas
5940
man tai isvis kazkaip tas seimas bl.. paziuri zinias (susibiesini) paziuri kokia teise zinoti (pakraupsti) ka jie sua bledes galvoja. baigsim skolintis 2116, sodrai hana , kaip i duobe sudu pinigus merkia ir nesurenka galu kur kas kiek ispyzdino. krc.. bl isvis dbr.. kurvos net formules neberodo . nu nx . per ltryto galima lkl pakimarint. nzn nzn . bl gyvenciau vilniui , as nx jiem tikrai ispsiciau langa. ne blaivas , tai girtas tikrai nesudvejociau. ir px. numerius kitus uzdedi kad koks gaidys nepakaziolintu bl ir nx jiem.. Lietuvaiciai.. paskutinis isvazeves isjunkit sviesa oro uoste. :D
svajus
5940
tas kazkas as :D Na bet nieko kas tiesa tas tiesa :D
svajus
5940
www.demotyvacija.lt/lietuvos-respublikos-seimas-1236459.html
|

