Pats didžiausias - melas pasaulyje

2010.12.28 Hectore
  • 663
41
pats, didziausias, melas, pasaulyje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
#40 Jo, ir lyg visoj lietuvoj yra mokyklos kuriose yra 5 - 8 klases, taigi yra progimnazijos vien kaimuose. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
#39 jo, ir lyg viena 6a būtų visoj Lietuvoj ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    

#37 simona is 6a? - kausas tu esi :D lyg viena simona tebutu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
#37 simona is 6a?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
nu joooooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Buvo kažkada, bet šitas geras ;D
weeeee 5652    
ci tik menkas nekaltutis melas... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#30 praso kai pirma kart eini ar turi 18 metu ir ar pornografija tavo saly leidziama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Oo taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#30 isvis gerai : )
jorkinas 5656    
#15, redtubeje nepraso patvirtinimo.
Ernestas Jalinskas
Ernestas Jalinskas 5656    
#26 Stobal FAIL : DDD
O Spameriui atsakysiu Smorigino žodžiais: "O va čia tai buvo talentinga" : D
shawtyyMANE 5656    
jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#26 FAIL. Ten turėjo omeny, kad didesnis melas yra kai redtube nepilnamečiai meluoja, kad jiems 18. Bet iš VISŲ lankytojų redtube yra tikrai nemažai pilnamečių, todėl tas kas spaudžia "i agree" ne visada meluoja. O tas kas spaudžia "Perskaičiau vartotojo taisykles" meluoja 99% atvejų. Taip kad FAIL ir dar kartą FAIL tau.
Nuotraukos nėra
ciurka 5656    
#16 durnele, ten turejo omeny, kad nepilnameciai meluoja, kad jiems 18, o ne kad skaito taisykles
Spameris 5657    
#24 Čia ne pyktis, tik šiaip išsipisinėt mėgstu.
Ernestas Jalinskas
Ernestas Jalinskas 5657    
#23 Vaikeliuk, iš kur pas tave tiek daug pykčio?
Spameris 5657    
#22 Pažįstu, pydaras jis.
Nuotraukos nėra
Hectore 5657    
#18 Nežudykit Spamer'io, nes jis turi misiją - rašyt piktus komentarus kas antroj demotyvacijoj... Reik Spamer'į su Captain Obvious supažindint, graži pora būtų : )
Vai2kas 5657    
tiesa, tiesa.:)
Rocknroll 5657    
FORMALUMAI FORMALUMAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#15 :D
Spameris 5657    
Jau koks baisus čia melas, nužudykit mane!
gretagreat28 5658    
teisybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#15 Bet ten pasitaiko nemažai pilnamečių, o kas skaito registracijos taisykles? NIEKAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
www.redtube.com " I agree" didesnis melas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Neblogai sugalvota :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
nucopinta demo
aandrius 5658    
#10 Būtent :)
mxb 5658    
xD
DemoTV 5658    
GAL dažniausias... Bet ne didžiausias...
Jaded 5658    
Gera demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
visiska teisybe ;D
Nuotraukos nėra
mazaliukas 5658    
tiesa xD
Snekuorius 5658    
Tikra tiesa :D visados pažymių o neskaitau nei laikaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
anoks cia melas butu galima nezymet nezymeciau nu bet reikia ka darysiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia :)
rokas111 5658    
Tiesa xD niekada neskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
būtent. niekas jų niekad neskaito... tikriausiai. XD
Nuotraukos nėra
ciurka 5658    
arba perskaiciau taisykles....
Grįžti į viršų