Pats sunkiausias dalykas - - atsisveikinimas su tuo žmogumi, su kuriuo norėtum būti visą laiką.

2010.11.21 Saldainiuxe
  • 1094
39
Pats sunkiausias dalykas -







Nuotraukos nėra
Anonimas 4874    
koks 4 pasimatymas tik ju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
#26 nu jo jo :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
#26 ++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#34 ;D #26 tiesa sakai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#34 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
32* tau lietus tarp koju ta prasme buvo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#32 Nice story bro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Vaje.. tuoj apsiverksiu ;D Lygiai taspats buvo man per pirmajy pasimatyma su savo mylimuoju, kai jis mane pabuciavo pirma karta per lietu apsikabino ir kokia puse valandos aiskino kad jam reikia eiti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Vat, vat. Pritariu "Bugai"... Lbj sunku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
Banalu, bet realybėj, kad ir trumpam laikui tarkim išvyksta, taip sunku matyt nueinantį tolyn mylimą žmogų...Jeigu jum dalampački būna, vadinasi dar gyvenime nieko taip nemylėjot :) Demotyvacijos tai nekažką čia, bet šiaip tai tiesą sako :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Really, bullshit! Maziau tokiu kvailu pasiteisinimu kaip: myliu, bet Tu nebusi su manimi laiminga/s. Myliu Tave, bet turiu iseiti... OMG, kaip banalu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
#26 - pritariu, demotyvaciju as gal is 100 psl gal tik 4 rades buvau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Kas tiesa, tas ne melas!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
kas cia per xuj su raguciais ? Kazkoki logiska dalyka parase ir visi laikina. Gal ta proga tada sukursiu demo pavadinimu „ Labiausiai valgyt nori - kai esi alkanas“ ir visi sakys „tiesa“, „man irgi taip buna“
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Labai jau daznai taip buna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
raukai jus krw lopyciai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Butent :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
miciau , kaip as tau pritariu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Visada taip būna :):)
Nuotraukos nėra
gezas 5689    
Šūdų sperma
bullshit 5689    
#10 #14 su savim chatina : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
visadataip būna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Kaskart taip ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
jei ne visas tas lansbergynas tai mum netektu atsisveikint su zatablafnikais ir komjaunuoliais....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
bullshit. nori su tuo zmogum buti, nes zinai, kad tai neimanoma. va kur tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#10 as ir tave !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Budavo
gretagreat28 5691    
jooo.. (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
hardest part sealed with kiss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
myliu tave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
mmm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Bey.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#3 Nu tu tai pavarei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#3 mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
*puke*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#3 Stobal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Kas geria tas dega :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Manau, reiketu patvirtinti ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Užskaitau ;)
Grįžti į viršų