Pats tas - karštą dieną.

2013.06.14 vnz3
  • 20
5
ledai,vasara,sultys,ledukai,karstis






Nuotraukos nėra
Anonimas 1874    
#joo... #4 Optima linija vaniliniai tik 12 centų ir labai skanūs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4759    
#3 o tu žinai kad jie irgi pakankamai brangiai išeina? Sultis+ reik užšaldyt. :D Ir dėja bomžai neturi namų( na bent pastovių ) tai kaip jie užsišaldys? Pats/pati čj optima linija ledus perki.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4762    
bomžo ledai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4762    
Pradzia gal nieko, bet kai lieka tik susales vanduo tai slykstu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4762    
Serbetas :)
Grįžti į viršų