Pavargau - Sėdėti ir laukti parvažiuojančios laimės... Reikia eit jos pasitikt!

2010.05.20 vadimas
  • 95
7
pavargau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Patinka :}}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Zinau viena formule sekme<darbas+sekme vistiek kadanors pasiseks viena diena ar kita
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Patiko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
;D Bet pritariu, mintis gili..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Labai gili ir teisinga mintis :)
vadimas 5879    
Pasitikti LAIMĖS!! :D
chzarija 5879    
pasitikti traukinio ant begiu ? xD
Grįžti į viršų