Pavasaris - Kažkas jo nesulauks

2011.03.04 auauau
  • 109
37
Pavasaris







Nuotraukos nėra
Anonimas 5053    
miauuuuuu tik ne mano kiausus XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5122    
#33 nu tu durnas? gi kastruoja cia kad morciaus nebutu. katinui net neskauda ir nk cia ziauraus nera net. dalbasai gi per morciu kates kniaukia nuolatos ir uzmigt neduoda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5124    
#33 Kuo kastravimas yra žiaurus, asilo šūde? Pamatė paveikslėli su veterinarais ir jau bliauna, kaip tai ale žiauru. Kai kurių žmonių bukas mąstymas tiesiog pribloškia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
Molli tu, čia kastruoja katiną #33
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
Cia ziauriau uz viska...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
Nesielgčiau taip su savo kate.;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
skanus kebabas iseis is sito katino :d
Fanatikeee 5574    
cia taip katinuis kastruoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#26. buna, durneli :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Pz kai funny coments xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
PIMPAAAALAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#3 mhm, kai "suleista narkozė" tai atsimerkęs būna? xD
Chimera. 5592    
ziauru.
Nuotraukos nėra
jojo20 5593    
nelb supratau priciom cia kastracija ir pavasaris... bet gal šia demotyvacija norėjo pasakyti,jog sis katinas negalės braukti savo pimpaliuko per gėlytes ir taip dziaugtis pavasariu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
tikrai kad nesulauks... nes as atvaziuju pas tave gaidy!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Blemba, tai dabar reikia kurti tokias demotyvacijas kad kazkieno kiausai pavasario nesulauks.. Nu zinot..
darkangel 5594    
Voje kaip juokinga, hahhahahaha mirstu is juoko. Jus atsidurkit jo vietoj ha ha ha ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
kates mintyse: nu daba bus...
Teenagor 5594    
epic..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#9 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
krč juokina šita ft :D toks krč tied up :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
mano abu sutvarkyti, tai pavasaris ramus buvo. iki vakar... kai seniau priklydęs našlaitis (!) nepadovanojo keturių pūkuotukų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Buvo labai senai sitas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
katinus reik kastruot ypac tuos kurie yra nepataisomi isdaigininkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#11 bšk skyrk kastraciją ir mirtį. Pasidomėk,pasiskaityk neišauklėtas kaimietę koks gers dalykas yr kastracija/sterelizacija. Sėkmės skaitant.!!
Nerimtas 5594    
#10 praktiškai tas pats :D
iceQ96 5594    
#9 šiaip čia jį kastruoja ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Kaip galima is gyvo padaro atimti gyvybe...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
kazkam pize... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#6
Taisingai pastebeta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#1 tik irodo kad publika cia iki 12m.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Ir be kiausiu gyventi galima. bet liudna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
siaip jau pavasaris...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
kastruoja. jis atsimerkęs nes narkozė suleista
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
man rodos kastruoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
?? ka cia zudo ji?? ar kas??
Grįžti į viršų