Pažadas... - Kaskart baigus klasę , pasižadi , jog kitais metais mokysies kur kas geriau...

2010.08.30 Kotryna
  • 428
81
Pažadas...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
kiekvienais metais zadu tik niekaip neiseinaxD
Nuotraukos nėra
QurTu 5530    
pazadu pakutini mensi mokytis ... bet gal neapsimoka pradesiu nuo kitu mokslo metu ... nuo kitu ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
pasizadu kita menesi geriau mokytis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
pas mane pazadai budavo tokie " kitamet jau tikrai pradesiu mokytis" bet visdar nesiseka.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
ahaa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
blexa niekaip nein to supisto pazado teset
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
man irgi visada taip yra :D Siemet prizadu mokytis geriau [;D]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
omfg . truuuuu !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
:D o as galvojau ,kad tik as toks pazaduas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Šiais metais tai rimtai pasižadu geriau mokytis.. NĘ! ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
true ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
vat čia gryna tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
as tai jau sakau 12 metu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
jop gaunas atvirksciai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
ir niekada taip nebuna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
:D kaip pirstuku i akutee :D
ewe1994 5779    
TRUE xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Nu krc, sitais metais tikrai tikrai pasistenksiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
ir tai niekada nebuna tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Nu tikra tiesa vis dar ta pati sakau ;S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
TRUE TRUE XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
bbd ant tu mokslu . baigsiu 12, poto 4 metus bereikalo kisiu pinigusi moksla o ant galo uzsieni indus plausiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
butent....bet kdl visada tas pats :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Aš absoliučiai nedarau pažangos moksluose :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Taip taip :) Visiška teisybė. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
siaip pazadu kad pradesiu mokytis pagaliau , bet taip ir nesigauna man :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
neikiek netiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Jau buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Ziauri ir reali tiesa !! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Tikra tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Vo, va čia tai tiesa. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#73 pats tu lochas
Nuotraukos nėra
Kotryna 5780    
Nuotraukos nėra
Kotryna 5780    
Dekui uz pataisyma :)#62
Akva 5780    
Tikra tiesa ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Jei aplomai pabaigi klasę ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#63 neidomus tavo kablialiai niekam :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
taip ir budavo:D ir yra:D kuo toliau tuo geriau baigiu:D nors ir i 11klase eisiu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
"Kaskart" yra laiko aplinkybė. po šio žodžio turi būt kablelis, nes "baigus klasę" yra TIKSLINAMOJI laiko aplinkybė, kurią skiriame iš abiejų pusių.
turėtų būt taip: "kaskart, baigus klasę, pasižadi, jog kitais metais mokysies kur kas geriau..."
bet šiaip joa, teisybę sako ;D visada man taip būna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
"Kaskart" yra laiko aplinkybė. po šio žodžio turi būt kablelis, nes "baigus klasę" yra TIKSLINAMOJI laiko aplinkybė, kurią skiriame iš abiejų pusių.
turėtų būt taip: "kaskart, baigus klasę, pasižadi, jog kitais metais mokysies kur kas geriau..."
bet šiaip joa, teisybę sako ;D visada man taip būna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Dvi skyrybos klaidos ir viena rašybos - tikrai pirmūno motyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#56 už tai nevykėliu ir likai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
jooo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
as tai nieko nepasizadedavau ir man px budavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#49 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
nužude #49 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
(y)
(50-81)
Grįžti į viršų