#9 O nemanai, kad gali klysti? :)
Pažadu, tai jau tikrai paskutinis kartas... - daugiau saldainių nebevogsiu, tik nebausk...
minimuke
5360
Anonimas
5659
Didelis katinas. gerai cia pakomentuota :)
Brigita
5667
:D noriu tokio namuose. :D
Anonimas
5675
#7 :D vo cia tai butu idomiau, jei and demo butu parasyta, ir demotyvuotu kastruti gyvunus ir juokingiau butu :D
Anonimas
5693
Turbūt šis katinėlis net nenumano, kad žmogus jo bijo labiau nei jis pats bijo žmogaus :D
Anonimas
5693
#7 Nuzude XD
Phantom
5694
Labiau tikru: nekastruok, maldauju tik nekastruok, dagiau turistu nebevalgysiu.
Phantom
5694
.
Anonimas
5694
daug atiduociau kad toki paciupinet;D cia tigrA:D
Anonimas
5694
omg so cute :****
vakarine
5694
aawww ;D
Anonimas
5694
:D nuzude :D
Anonimas
5694
:D
|

