Pelė - Vienintelis mano daiktas kambaryje, kuris neuždulkėja

2011.03.24 Canonas
  • 227
6
Pelė







Nuotraukos nėra
mariuxas 5250    
po apacia peles pasiziurek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
klaviatura pamirso...
Spameris 5568    
Tai gal biški susirūpink, nes tuoj durys per dulkes nebeatsidarys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
kita pele irgi neuzdulkeja :D
Tipo 5568    
Točnai mano pelė :D Microsoft :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Pakelk ir paziurek po apacia :D
Grįžti į viršų