kiekvienas supranta savaip, as isviso supratau kad per antraja puse, daznai pamirstame kas mus uzaugino, tai yra tevai, ir taipogi mano manymu tai yra tiesa
Per antrąją pusę - dažnai pamirštame pirmąją
Anonimas
5783
Anonimas
5786
#1 manau ne tokia esmė šito...bent jau kaip aš suprantu..
Anonimas
5789
#2 viskas normaliai, pupa kaip pupa, dave gerai, nemelavo, ciulpia tikrai gerai, veidukas grazus. Liuks, pabandykit, rekomenduoju! +1
Anonimas
5789
#5 :D
Ramintukas
5789
Iš šių komentarų tikrai kas nors padarys demotyvaciją... ;D
Anonimas
5789
#5 ;D
Anonimas
5790
#4 Šais metais daug mirusių
Anonimas
5790
#3 Furmanavičius irgi :D
Anonimas
5790
#2 arba tu platini kazkieno nr arba tu nori visiskai susikt gyvenima. jei antras variantas nevark mergaite usas mire
Anonimas
5790
aš Trylikametė, gerai čiulpianti ir laukianti didelio penio. Paskambink atba rašyk. NR. 865310925. Guoda.
Anonimas
5790
50% skyrybu ivyksta per pirmus metus nuo vaiko gimimo.... Taikli demotyvacija :)
|

