vnz3 demotyvacija be klaidų? Kažkas negerai.
Per visą vasarą - neįkando nei vienas uodas!
Anonimas
4702
Anonimas
4702
tai jei namuose turi ant langu papildoma plievele kasgi ikas ir kai nelendi i lauka
fLash_
4702
#3 kaip jam gali įkąst jeigu jis visą vasarą tik ir sėdi ir kopina demo... Čj ir šitą nukopinta nu bet nevermind :D
Firework
4702
Tai gal tu esi nebeskanus uodams :D ir be to, per anksti kalbi, nes vasara dar nesibaigė :p
Anonimas
4702
Pasigyre noliferis :D
Anonimas
4702
Laikas iseit is namu
|

