Perwoll - tu irgi jį turi prie savęs?

2009.09.24 ego
  • 133
9
perwoll,reklama







Spameris 5809    
Tai aišku, visada nešiojuosi kišenėj
Diia 5841    
Ne lietuvių kurtos reklamos su Perwoll yra geriausios. Iš tašės išsitrauk tada, kai reik. nešiojas tipa. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Tai juos moterys vietoj rankinukų nešioja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
tai jau tikrai, visos reklamines aukos jas turi xD.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
arba Vanish koke boba isirauna i namus kaskoke arba senis ir sako naudok situs :D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6014    
per kiekviena reklama gi tos su savim ta perwoll nesiojas :D ir issitraukia is velnias zino kur ar kur ten :D
Zygis 6027    
Čia kažko nepagavau :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 6050    
xD
Grįžti į viršų