Tai aišku, visada nešiojuosi kišenėj
Perwoll - tu irgi jį turi prie savęs?
Spameris
5809
Diia
5841
Ne lietuvių kurtos reklamos su Perwoll yra geriausios. Iš tašės išsitrauk tada, kai reik. nešiojas tipa. :D
Anonimas
5888
Tai juos moterys vietoj rankinukų nešioja :D
Anonimas
5890
;D
Anonimas
5913
tai jau tikrai, visos reklamines aukos jas turi xD.
Anonimas
5965
arba Vanish koke boba isirauna i namus kaskoke arba senis ir sako naudok situs :D
VBexplorer
6014
per kiekviena reklama gi tos su savim ta perwoll nesiojas :D ir issitraukia is velnias zino kur ar kur ten :D
Zygis
6027
Čia kažko nepagavau :|
Anonimas
6050
xD
|

