Matosi, kad demotyvaciją darė niekada nevedęs žmogus.
Pesimistas - Tai vedęs optimistas
Anonimas
5758
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5759
Čia anglijos lietuvis....
Anonimas
5759
B A R B I E R A B A R B I E
Anonimas
5759
Panašus į mano chemijos mokytoją :D
Anonimas
5759
Nu neblogaj neblogaj, bet manau atgal nebesizwalgysiu niekad :-D
Anonimas
5759
Tokiu atveju savo subjektyvią nemotyvuotą nuomonę pasilaikyk sau. Galėsi išsireikšt, kai vesi.
Anonimas
5759
o autorius vedes?
|

