bet ftkej tj tikraj ne paauglee :D
Photoshop - pagrindinė paauglių kompleksų priežastis
Anonimas
5404
Fanatikeee
5469
;D
Anonimas
5478
O taip. Fotosopas visagalis :D**
mirazas
5479
grazus darbas
Anonimas
5586
kvaila...
indigokid
5875
o aš nenaudoju ;D
Anonimas
5900
Ne, iš ties galima ir geriau, nes geriau įsižiūrėjus aiškiai galima pamatyt fotožopą. ;)
Anonimas
5979
nuostabus darbas, nežinau kas ten ką geriau padarytų, nebent į kelnias :)))
Zygis
6029
Skirtumas akivaizdus :)
Anonimas
6062
kas tiesa ,tas ne melas... :)
Anonimas
6118
ji istikruju turi apgama? ;D
Anonimas
6124
Dar geriau galima padaryt :P
|

