Pienas - Tai labai naudingas gėrimas.

2014.04.02 AlausPakelis
  • 13
6
pienas,papai






Nuotraukos nėra
Anonimas 4464    
koks pienas ne negirdejau ?
AlausPakelis 4465    
nieko negalejau padaryt, prispaude bamperiais teko gert
prodigy 4466    
geriau nei gerai :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 4466    
,DDDDDDDDDDD tada as pradedu galvot kad su keista kompanija geri ,DDDDDDDDDDDDDDD ar jai viskas gerai?
AlausPakelis 4466    
pienas ten, as su ja geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 4466    
cia siaip pinacolada -.-
Grįžti į viršų