Pikačiu - Biudžetinis variantas

2011.03.04 Ringauds
  • 333
46
pikaciu,pokemonai,krize







Nuotraukos nėra
Anonimas 5118    
atvezk pas mane tokiu klijentu , nudazysiu as jiem tuos gyvunus.
Nuotraukos nėra
putikas 5305    
Jeigu tai ne photoshopas (ko aiškintis aš tikrai nesiruošiu) tai nepavadinčiau to biudžetiniu variantu. Skaičiau apie gyvūnu kailio dažymą. Kainuoja 15k USD. Ne daugumos biudžetui :P P.S. Gerai atrodo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
Blm mielas gyvūnėlis. ;D pamenu vaikystėje savo katę buvau pavadinus Pikačiu. ;D tai dabar ją prisiminiau, pagalvojau, kad būtų faina, kad ta mano katė tokia būtų buvus. ;Dp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Kai kietai.... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Kai grazus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
taigi ps cia, ka nesimato ? :D
dwq
puukis4 5575    
išsityčiojimas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Noriu tokio kačiuko ,s
Shpritze 5576    
ir dabar sumasčiau kad savo būsimą kačiuką irgi nudažysiu taip :)) jis nuo to tikrai netaps mažiau mylimas
Shpritze 5576    
jetau, gi čia ne mušt ir ne skandint kačiuką. tikrai nėra kankinimas. labiau kankinat savo katiną kai ryte pamaitint pamirštat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
nu gal tam katinui patiko ? matot kad jis nesipriesina, o be to, cia gal netikra kate ? kaz gali zinot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Jo, ėmė ir nudažė katiną ,įdėjo linzes .... Nu nebūtų mano tauta lietuviai jei nebūtų tokie naivūs :D
Nuotraukos nėra
katinelis-- 5587    
vargšas kačiukas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Vargšelis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
KOks mielas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Photoshopas, nesijaudinkit kačiukas nenukentėjo matosi kad PS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Photoshopas.. paziurekite i dešnius katino veido konturus, matosi balta biskuti.. katukas baltas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
:D čia su fotoshopu padaryta, o ne su dažais, negailėkit taip jo :D o atrodo labai mielai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
vargsas katukas ;[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Kas do debilų gauja, kai man plaukus nudažė tai niekas vargšiuku nevadino. suaukit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Idiotai žmonės. Vargšelis gyvūnėlis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#23 tos 2 veidrodije i berna tau uznesa ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Baikit gailet katino, photoshop cia, moku ir as taip padaryt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#20 gal cia bernas???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Pika pika!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Photoshopas cia, neapsigaukit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Jei rimtai jis taip išdažytas tai tos mergos tikrai dx, bet tikiuosi, kad čia tik fotoshopas ; /
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Bulbozauras sita suvartytu belankaip :D
iceQ96 5590    
pz, vargšas katinuks.
Teenagor 5590    
joks čia ps.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Mielas kaciukas, bet normaliu spalvu butu grazesnis.
Nuotraukos nėra
sandiego 5590    
čia gi fotošopas, lašaros bl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#6 joo ir letenytes bei ausytes ir zandukai butent skirtingom spalvom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
photoshop matosi per daug uz spalvine pavienius plaukus ir geltonai aplink labai ryskiai matosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
vargsas gyvunas... :<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Man tai atrodo kad cia per photoshopa balta kate tlp padaryta. ysizekit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
turetu uzrasas po skacu, nusaukit mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
pz tos akys.. tokios maldaujancios kad ji nupraustu.. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
jauciu netycia i skalbenke su geltonais drabuziais imete, kurie dazosi ir nudaze kate
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
pikaciu - elektrine pele. o cia kate. beto gaila kaciuko (arba kates) nesvarbu kad ir kiek mielumo jis bebutu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
na ir kas kiausingalvai kurva
keksiukas 5590    
Koks mielutis ^^
Xenexan 5590    
xD. Grazus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Dievazi to katino vietoi prishikciau tam kas taip pasielge ant pagalves kai jis miegotu :|
Grįžti į viršų