veliavas ne taip sudejo. ;D Lietuva gi prapiso :D
Piktavališkas juokas - Pats nuoširdžiausias
TheDemotivator
5313
Anonimas
5392
#6 lenkas krw
Anonimas
5392
FFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Anonimas
5394
#2 RUSAS TYLEK! #5 PATS TU SUDAS!
Anonimas
5394
krepsinis sudas!!!!!
Anonimas
5394
Jau geriau makedonai negu tie komunistai
lollol
5394
#2 aik tu. Rusijai pofik kurią vietą paims, vis tiek nesulauks jokia didelės valstybės komanda tiek pagirų ir palaikymo kiek mažos... Gyvas pavyzdys - Lietuva.
Anonimas
5394
Ačiū Rusija!!!
kasiakas
5394
Taip jiems ir reikia :D
|

